21-25 marzec 2017 – Targi dentystyczne w Kolonii

W dniach 21-25 marca 2017 roku dr Adam Angerman i dr Jolanta Jarka byli na największych targach dentystycznych (International Dental Show) w Kolonii. Prezentowano na nich najnowsze produkty, osiągnięcia i trendy z branży stomatologicznej. Zakupili skaner wewnątrzustny 3D iTero element.

 

Do tej pory nasi pacjenci podczas wizyty diagnostycznej musieli mieć pobrane wyciski pod modele gipsowe. Obecnie jest wykonywany skan uzębienia w sposób wygodny, niezawodny, bezpieczny i dokładny. Dzięki czemu uzyskujemy natychmiastowy obraz cyfrowy, trójwymiarowy modelu uzębienia o bardzo dużej dokładności. W ten sposób możemy jeszcze dokładniej zaplanować i zobrazować Państwa leczenie ortodontyczne.oraz zrobić wizualizacje tego leczenia. Skanowanie jest zupełnie bezbolesne i trwa kilka minut. Nie jest to urządzenie wykorzystujące jakikolwiek rodzaj promieniowania jonizującego. Działa na zasadzie aparatu fotograficznego. 

 

skaner wewnątrzustny
Skaner wewnątrzustny 3D iTero element

Zacznij leczenie już dziś

Szanowni Państwo

Dziękujemy za to, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem, decydując się na podjęcie leczenia w naszej placówce. Nie możemy go zawieść w żadnej sytuacji. W związku z rozszerzaniem się epidemii COVID-19, stosując się do rekomendacji Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej https://nil.org.pl zmuszeni jesteśmy do zawieszenia przyjęć.

 

Ta bardzo trudna decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu. Pragniemy pozostać z Państwem w kontakcie; przez platformę internetową oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 504 025 737

 

Wszyscy mamy nadzieję na spotkanie z Państwem wkrótce.

X