Tydzień otwarty INVISALIGN

Zastanawiasz się, czy Invisilign to aparat dla Ciebie? A może jeszcze nic nie wiesz na ten temat?

Chciałbyś sprawdzić, jak doskonałe efekty może przynieść leczenie aparatem Invisalign?

Dowiedz się więcej na temat Invisalign i rozwiej swoje wątpliwości w rozmowie z ekspertami podczas Dni Otwartych.

 

 

Aparat Invisalign - konsultacje, promocje

Odwiedź nasz gabinet w dniach od 3 do 9 grudnia 2018 r. We współpracy z firmą Align Technology, właścicielem Invisalign przygotowaliśmy dla Państwa Tydzień Otwarty.

 

Dni otwarte Invisalign w gabinecie Ortodoncja Opole Jolanta Jarka

 

Tydzień otwarty to doskonała okazja, aby porozmawiać z doświadczonymi ortodontami na temat leczenia niewidocznymi nakładkami Invisalign. Dodatkowo będziemy oferować możliwość wykonania symulacji procesu leczenia 3D. Dzięki temu zobaczysz przewidywany efekt leczenia, a także dowiesz się wielu szczegółów na temat czasu kuracji oraz jej trwałości. Pacjent, który odwiedzi nas podczas Tygodnia Otwartego Inivisalign i zdecyduje się na leczenie, otrzyma atrakcyjną zniżkę!

 

Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych zarówno te osoby, które rozważają leczenie aparatem Invisalign, jak i tych Pacjentów, którzy nigdy nie słyszeli o niewidocznych nakładkach na zęby. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości związane z tą nowoczesną metodą leczenia. Doradzimy Ci, czy niewidoczne nakładki na zęby, będą dobrym rozwiązaniem w przypadku Twojej wady zgryzu.

 

Skorzystaj z leczenia aparatem Invisalign. Ten nowoczesny aparat ortodontyczny daje fantastyczne efekty! Przekonaj się o tym podczas Tygodnia Otwartego w gabinecie Ortodoncja Jolanta Jarka w Opolu.

 

Przeczytaj więcej na temat aparatów invisalign.

Zacznij leczenie już dziś