22. Zjazd Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego w Krakowie

 

Tematyka Zjazdu skoncentrowana była m.in. wokół okluzji, stabilności i stawu skroniowo-żuchwowego; ortodoncji cyfrowej; leczenia aparatami nakładkowymi.

 

  • KURS PRZEDZJAZDOWY II – ALBERTO CANABEZ - Filozofia FACE w planowaniu leczenia oraz mechanika leczenia wg FACE.
  • KURS POZJAZDOWY I – AMBRA MICHELOTTI - Diagnoza i leczenie zaburzeń czynnościowych układu ruchowego narządu żucia: podejście kliniczne oparte na dowodach naukowych.
  • KURS POZJAZDOWY II – SONIL KALIA - Orthocaps – system alignerów. Zalety i porównanie z innymi systemami. Rewolucyjna, zaawansowana technologia. Kurs certyfikacyjny.

 

Zacznij leczenie już dziś

Szanowni Państwo

Dziękujemy za to, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem, decydując się na podjęcie leczenia w naszej placówce. Nie możemy go zawieść w żadnej sytuacji. W związku z rozszerzaniem się epidemii COVID-19, stosując się do rekomendacji Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej https://nil.org.pl zmuszeni jesteśmy do zawieszenia przyjęć.

 

Ta bardzo trudna decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu. Pragniemy pozostać z Państwem w kontakcie; przez platformę internetową oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 504 025 737

 

Wszyscy mamy nadzieję na spotkanie z Państwem wkrótce.

X