Nasza klinika

Klinika ortodontyczna w opolu

Witaj w naszej Klinice Ortodontycznej. Jako prywatna praktyka działamy na rynku od 1992 roku. W obecnym miejscu i kształcie – od marca 2004 roku. Jesteśmy gabinetem z ogromnym doświadczeniem. W 2017 roku obchodziliśmy jubileusz 25–lecia istnienia prywatnej praktyki. Jej powstanie i działalność wpisuje się w sytuację społeczno-polityczną kraju. Wiele firm, właśnie teraz świętuje taką pełną dojrzałość. Na przestrzeni tych 25 lat zmieniała się lokalizacja i profil przyjmowanych pacjentów oraz wielkość praktyki. Dzisiaj jesteśmy wiodącym ośrodkiem ortodontycznym w regionie.

 

Klinika Ortodoncja
Nasza klinika

 

 

Ponad 25 lat doświadczenia ortodontycznego

Klinika wyposażona jest w najwyższej klasy sprzęt i urządzenia, które umożliwiają przeprowadzenie wszystkich potrzebnych badań i wykonanie aparatów we własnym zakresie. Gwarantują to: cyfrowa pracownia rentgenowska, obrazowanie trójwymiarowe zgryzu (3D) i trzystanowiskowa pracownia techniczna.  

 

 

Wszyscy pracownicy naszego gabinetu – lekarze ortodonci, stomatolodzy, higienistki stomatologiczne i technicy dentystyczni posiadają bardzo wysokie kwalifikacje. Regularny udział w szkoleniach i konferencjach krajowych i międzynarodowych pozwala nam wdrażać najnowsze rozwiązania technologiczne. 

 

 

 

 

 

Działamy od 1992 roku. Nasze doświadczenie to tysiące przeleczonych pacjentów od chwili powstania gabinetu, który od 10 lat posiada Ministerialną akredytację.  Współpracujemy z lekarzami innych specjalności, aby zapewnić kompleksowe leczenie.  M.in. ze stomatologii zachowawczej, dziecięcej, implantoprotetyki, chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej ,logopedii, pediatrii, laryngologii, fizjoterapii i innych dziedzin.

 

 

Podejmujemy się leczenia skomplikowanych i trudnych przypadków. Konsultujemy także trudne przypadki  kierowane z innych poradni.

 

Zacznij leczenie już dziś

Szanowni Państwo

Dziękujemy za to, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem, decydując się na podjęcie leczenia w naszej placówce. Nie możemy go zawieść w żadnej sytuacji. W związku z rozszerzaniem się epidemii COVID-19, stosując się do rekomendacji Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej https://nil.org.pl zmuszeni jesteśmy do zawieszenia przyjęć.

 

Ta bardzo trudna decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu. Pragniemy pozostać z Państwem w kontakcie; przez platformę internetową oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 504 025 737

 

Wszyscy mamy nadzieję na spotkanie z Państwem wkrótce.

X