Klinika ortodontyczna w opolu

Czym zajmujemy się i co oferujemy w specjalistycznej ortodontycznej poradni pod nazwą ORTODONCJA?

 

ORTODONCJA jest kontynuacją działalności Prywatnego Gabinetu Stomatologicznego otwartego w Przyworach 30 lat temu, rozszerzonego o nową placówkę otwartą w 1997 roku w siedzibie B_KRANG w Opolu przy ulicy Budowlanych 2 i przeniesionej do obecnej siedziby przy ulicy Nysy Łużyckiej  9A, 08 marca 2004 roku.

 

Jest to wielostanowiskowa prywatna specjalistyczna praktyka ortodontyczna, której głównym zadaniem jest leczenie wad zgryzu w oparciu o wysokospecjalistyczne zabiegi. Jest to również placówka edukacyjna - szkoląca specjalistów w dziedzinie ortodoncji oraz odbywają się tu staże podyplomowe lekarzy dentystów i higienistek stomatologicznych.

 

Klinika Ortodoncja
Nasza klinika

 

 

Czym jest ORTODONCJA ?

Miejscem, gdzie każdy, kto potrzebuje albo myśli, że potrzebuje rozmowy na temat swoich problemów związanych z zębami może przyjść. Spotka się tu w przyjaznej atmosferze z fachowym i kompetentnym personelem.

 

Co zrobimy? Wysłuchamy uważnie co Cię sprowadza. Przyjrzymy się problemowi z wielu stron. Wnikliwie przeanalizujemy zgromadzoną dokumentację. Zaproponujemy rozwiązania Twoich problemów, często dając do wyboru różne alternatywy postępowania. Jeśli przypadek wymaga spojrzenia specjalistów innych dziedzin, zasugerujemy gdzie możesz się udać aby pomoc była fachowa. Nie pozostawimy Cię samego z żadnym problemem. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że tylko podejście holistyczne umożliwi szybszy i trwalszy efekt leczenia.

 

 

Czego możesz być pewien?

  • Że naszym celem jest Twoja satysfakcja. Z jakiego innego powodu pomimo tylu lat pracy wciąż przeznaczamy wolne dni na uczestnictwo w kursach i szkoleniach oraz czytanie pojawiającej się fachowej literatury i czasopism, z pasją poszukując wciąż nowych, lepszych rozwiązań?
  • Że nie nadużyjemy Twojego zaufania. Nie będziemy proponować więcej niż to konieczne i tylko tyle ile potrzeba.
  • Że każdy członek naszego zespołu posiada odpowiednie kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie a swoją pracę wykonuje z oddaniem, zaangażowaniem i odpowiedzialnością.
  • Że inwestujemy w sprzęt i materiały zwiększające szansę rozwiązania wciąż nowych wyzwań (skaner wewnątrzustny, drukarka 3D, tomograf komputerowy), wyznaczając trendy i kierunki.
  • Że nie robimy cudów. Leczymy w oparciu o najnowszą wiedzą i technologie oraz doświadczenie.

 

 

Jak wygląda nasze spotkanie?

Kiedy przyjdziesz na pierwszą umówiona wizytę, poprosimy Cię o wypełnienie kwestionariusza osobowego. Następnie usiądziemy, aby porozmawiać o tym, co Cię sprowadza. Jeszcze tylko kilkuminutowy skan twoich zębów oraz w dwóch projekcjach wykonane badanie radiologiczne. Po opisaniu oraz poddaniu wyników tych badań ocenie, możemy ponownie razem usiąść i pokazać Ci na ekranie monitora, gdzie i jakie nieprawidłowości występują oraz jak powinien wyglądać układ Twoich zębów aby był jak najbardziej estetyczny i funkcjonalny. Teraz możemy dobrać odpowiednie narzędzia, którymi ten cel osiągniemy. Przedstawimy ramy czasowe oraz koszt leczenia. Odpowiemy na każde związane z Twoim leczeniem pytanie. Nie oczekujemy żadnych deklaracji ani przedpłat. Oczekujemy natomiast, że po zakończonej wizycie będziesz miał wystarczająco dużo zrozumiale przekazanych informacji, aby podjąć najlepsze dla Ciebie decyzje.

 

Dla Twojej wygody, na naszej stronie internetowej znajduje się platforma do umawiania wizyt. Możesz więc zrobić to spokojnie w domu, wyszukując dogodny termin. Możesz sprawdzić na kiedy jesteś umówiony lub termin zmienić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Otrzymasz też przypomnienie o nadchodzącej wizycie. Szanujemy Twój czas. To pozwala i nam gospodarować czasem w sposób najbardziej efektywny.

 

Również dla wygody naszych potencjalnych pacjentów, ale i dla wszystkich zainteresowanych tematem, staramy się, aby na naszej stronie znajdowały się wciąż aktualizowane informacje, porady ortodontyczne. 

 

 

 

Zacznij leczenie już dziś