OPINIE

Najlepszy ortodonta w Opolu. Profesjonalne podejście, przy każdej wizycie obecny jest lekarz ortodonta, który krok po kroku objaśnia plan leczenia. Bardzo miłe, delikatne i z dużym doświadczeniem asystentki. Plan leczenia jest realny, bez zbędnego wydłużania czasu leczenia i obdzierania pacjenta z pieniędzy. W każdej chwili można przyjść do gabinetu z problemem i nikt nie przejdzie koło nas obojętnie. Jednym słowem - POLECAM z całego serca :)

Aleksandra Woszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

Bardzo profesjonalna i miła obsługa, lekarze znający się na rzeczy; profesjonalny i nowoczesny sprzęt; świetnie dobrane leczenie, zwracanie uwagi na szczegóły i estetykę. Serdecznie polecam:) Ja jestem strasznie zadowolona z efektów:) Oprócz tego miejsce bardzo przyjazne dzieciom, świetne podejście do małego pacjenta, córki bardzo chetnie chodzą na wizyty.

Justyna Jaworowicz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

Kiedy zgłosiłam się do pani Doktor byłam przed 40 i miałam straszliwie krzywe zęby, teraz mam piękny uśmiech i prościutkie ząbki. Dużo męki, wyrzeczeń i pieniędzy, bo w gabinecie prywatnym trzeba płacić. Ale było warto! To naprawdę świetny fachowiec, moja stomatolog sama jest zaskoczona z efektów leczenia. Mówi, że nie przypuszczała, że będzie tak super. A Pani Doktor Jarka to miła osoba, zawsze wysłuchała moich uwag a niekiedy propozycji.

meg
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

Przed miesiącem zakończyłam leczenie "trudnej" wady zgryzu syna. Leczenie trwało tyle na ile zostało zaplanowane, czyli 2 lata. W trakcie wizyt Pani doktor udzielała wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania, była rzeczowa, konkretna i miła. W mojej ocenie zadaniem Pani doktor nie jest "słodzenie" pacjentom lecz leczenie a to zarówno w mojej opinii jaki i opinii moich znajomych którzy polecili mi Panią doktor robi bez zarzutu! Fakt w gabinecie mogłoby być trochę więcej intymności, ale nie jest to jakaś istotna wada. Ceny - takie same jak w innych gabinetach. Ja polecam!

Gość
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.

Grzegorz Rawicki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

Miła obsługa i Pan doktor zna się na swoim fachu.

Maciej Węgrzynowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

Profesjonalni specjaliści, atrakcyjna przychodnia, przystępne ceny. Gorąco polecam!

Anna Iwańska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

Baaaardzo polecam wszystkim, którzy maja jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru ortodonty w Opolu. Świetna atmosfera, przemili lekarze, profesjonalne podejście, leczyłam się tu dwa lata i nigdy nie musiałam czekać na wizytę, wręcz przeciwnie ponieważ dojeżdżałam z daleka Panie zawsze umawiały mnie na dogodny dla mnie termin. Pan doktor razem z Panią doktor często konsultują przypadki, dzięki czemu poszerzają swoje spojrzenia i dobierają najlepsza formę leczenia. Uważam to za wysoki poziom profesjonalizmu. No i najważniejsze! W końcu nie wstydzę się szeroko uśmiechać. Miałam bardzo dużą i poważna wadę zgryzu, która wyprowadzono w przeciągu dwóch lat i teraz w końcu cieszę się cudownymi ząbkami :)) Polecam wszystkim gorąco!

Anna Golich
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

Świetny gabinet, świetna obsługa. Panie bardzo miłe, wszystko poszło bardzo szybko - syn praktycznie się nie bał, a wiem, że bardzo go tego typu wizyty stresują.

Jola, 30 lat
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

Jestem ogromnie zadowolona z efektów leczenia w gabinecie. Myślałam, że w wieku 34 lat już nic nie da się z robić z wadą zgryzu, którą mam od dzieciństwa. Efekt przerósł moje oczekiwania.

Ania, 34 lata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

Zacznij leczenie już dziś