89. Kongres Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego 

W dniach 26-29 czerwca 2013r. w Reykjaviku odbył się 89. Kongres Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (98th Congress of the European Orthodontic Society).

 

Miejscem Kongresu było nowoczesne centrum koncertowo–kongresowe Harpa, które swą architekturą przypomina mieniący się kryształ w krainie lodu. Tematy przewodnie tegorocznego Kongresu to: współpraca interdyscyplinarna w celu poprawy rezultatów terapii ortodontycznej, leczenie pacjentów z hipodoncją, zastosowanie technik obrazowania 3D oraz ocena jakości leczenia ortodontycznego.

 

Galeria zdjęć z Reykjaviku:

 

Zacznij leczenie już dziś

Szanowni Państwo

Dziękujemy za to, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem, decydując się na podjęcie leczenia w naszej placówce. Nie możemy go zawieść w żadnej sytuacji. W związku z rozszerzaniem się epidemii COVID-19, stosując się do rekomendacji Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej https://nil.org.pl zmuszeni jesteśmy do zawieszenia przyjęć.

 

Ta bardzo trudna decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu. Pragniemy pozostać z Państwem w kontakcie; przez platformę internetową oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 504 025 737

 

Wszyscy mamy nadzieję na spotkanie z Państwem wkrótce.

X