Artykuł w “Forum ortodontycznym” tom 10, nr 1/2014

W marcu 2014 roku dr Karolina Nestorowicz – Obrzut, która odbywała u nasz czteroletnie szkolenie specjalizacyjne, zdała egzamin z ortodoncji.

 

Składa się on z części teoretycznej i praktycznej. Test napisała najlepiej w kraju i praktyczna prezentacja leczonych przez nią w naszej poradni pacjentów również wypadła bardzo dobrze. Gratulujemy!

 

Była to też w pewnym sensie ocena pracy całej naszej poradni.
Od lipca rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne pani dr Marta Skutnik-Rapa i będzie z nami przez kolejne cztery lata.
Jedna z naszych asystentek urodziła dziecko i przebywa na urlopie macierzyńskim. Na jej miejsce przyjęliśmy sympatyczną Emilię.

 

Nastąpiła jeszcze jedna zmiana w składzie personelu. Otóż po dziesięciu latach pracy odchodzi (wyjeżdża z kraju) pani Asia. Będzie nam brakowało jej zaraźliwego śmiechu L. Stanowisko pracy przejmie Pani Kasia.

Zacznij leczenie już dziś

Szanowni Państwo

Dziękujemy za to, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem, decydując się na podjęcie leczenia w naszej placówce. Nie możemy go zawieść w żadnej sytuacji. W związku z rozszerzaniem się epidemii COVID-19, stosując się do rekomendacji Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej https://nil.org.pl zmuszeni jesteśmy do zawieszenia przyjęć.

 

Ta bardzo trudna decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu. Pragniemy pozostać z Państwem w kontakcie; przez platformę internetową oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 504 025 737

 

Wszyscy mamy nadzieję na spotkanie z Państwem wkrótce.

X