Fotograficzne podróże w czasie i przestrzeni – Wernisaż

W niedzielę 16 listopada 2014  odbył się wernisaż dr Jolanty Jarka, w siedzibie stowarzyszenia” Nasze Przywory”  w Przyworach, gdzie przez wiele lat mieszkała.

 

Zaprezentowała nie tylko zdjęcia, ale również opowiedziała rodzinne historie związane z tymi fotografiami.  Wystawa składała się z kilku części. Największe pomieszczenie  było poświęcone rodzinnej historii i wspomnieniom. W następnym, zdjęcia z wybranych podróży, które dr Jarka odbyła w ostatnich latach min. z Islandii, Gambii i Las Vegas.

 

W  holu, goście przy poczęstunku mogli oglądać zdjęcia z innych podróży, wyświetlane na dużym ekranie. Na ścianie zawisło kilka  fotografii, które dr Jolanta Jarka robiła w swoim ogrodzie o każdej porze roku, utrwalała na fotografiach trzy miejsca w tym samym ujęciu.

 

 

Zacznij leczenie już dziś

Szanowni Państwo

Dziękujemy za to, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem, decydując się na podjęcie leczenia w naszej placówce. Nie możemy go zawieść w żadnej sytuacji. W związku z rozszerzaniem się epidemii COVID-19, stosując się do rekomendacji Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej https://nil.org.pl zmuszeni jesteśmy do zawieszenia przyjęć.

 

Ta bardzo trudna decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu. Pragniemy pozostać z Państwem w kontakcie; przez platformę internetową oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 504 025 737

 

Wszyscy mamy nadzieję na spotkanie z Państwem wkrótce.

X