Meklemburgia

Nadszedł czas na wypoczynek, tym razem Meklemburgia.

 

Nigdy nie myślałam o Niemczech jako kraju, do którego jedzie się na urlop . Wszędzie, ale nie tam. Dla mnie szczególnie to kraj, na którego praktykach ortodontycznych się wzorowałam. A Kolonię, gdzie co dwa lata odbywają się największe targi stomatologiczne odwiedzałam wielokrotnie. Meklemburgia to region, który można porównać do naszych Mazur, ale to nie to samo. Jeziora z wodą o pierwszej klasie czystości otoczone lasami, połączone kanałami. Setki kilometrów dróg wodnych i rowerowych. Małe spokojne mariny we wsiach i miasteczkach ze świetnymi restauracjami. Czysto, schludnie, bez tłumów, krzyków i hałasu. I bez tego wszechobecnego w Polsce bazaru. Odniosłam wrażenie, że nikt tu nie czeka na turystów z poza Niemiec. Po angielsku trudno zamówić nawet sok pomarańczowy. Powszechny brak internetu. I to też ostatecznie uznałam za plus. Cechą dominującą w krajobrazie są konie . Miłośnicy tych zwierząt mogą się nimi nacieszyć w równej mierze co żeglowaniem, spacerami i cyklingiem.

 

Zacznij leczenie już dziś

Szanowni Państwo

Dziękujemy za to, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem, decydując się na podjęcie leczenia w naszej placówce. Nie możemy go zawieść w żadnej sytuacji. W związku z rozszerzaniem się epidemii COVID-19, stosując się do rekomendacji Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej https://nil.org.pl zmuszeni jesteśmy do zawieszenia przyjęć.

 

Ta bardzo trudna decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu. Pragniemy pozostać z Państwem w kontakcie; przez platformę internetową oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 504 025 737

 

Wszyscy mamy nadzieję na spotkanie z Państwem wkrótce.

X