Światowy Dzień Zdrowia Ortodontycznego

15.05.2019r. obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Ortodontycznego – wszystkim Naszym pacjentom życzymy przepięknych, zdrowych uśmiechów ;)

 

Decyzja o ustanowieniu Światowego Dnia Zdrowia Ortodontycznego została podjęta podczas zjazdu American Association of Orthodontists, który odbył się w San Francisco. Data obchodów – 15 maja – została wybrana nieprzypadkowo. 15 maja 1995 r. działalność rozpoczęła bowiem Światowa Federacja Ortodontów (WFO). Prezydent tej instytucji – dr Allan Thom z Wielkiej Brytanii – zwrócił się z prośbą do krajowych stowarzyszeń lekarzy ortodontów o podjęcie działań wpisujących się w obchody.

 

Światowy Dzień Zdrowia Ortodontycznego
Światowy Dzień Zdrowia Ortodontycznego

 

Zacznij leczenie już dziś

Szanowni Państwo

Dziękujemy za to, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem, decydując się na podjęcie leczenia w naszej placówce. Nie możemy go zawieść w żadnej sytuacji. W związku z rozszerzaniem się epidemii COVID-19, stosując się do rekomendacji Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej https://nil.org.pl zmuszeni jesteśmy do zawieszenia przyjęć.

 

Ta bardzo trudna decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu. Pragniemy pozostać z Państwem w kontakcie; przez platformę internetową oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 504 025 737

 

Wszyscy mamy nadzieję na spotkanie z Państwem wkrótce.

X