Sympozjum w Pradze

W dniach 27-30. listopada 2014 roku odbyło się 12. Międzynarodowe Sympozjum ortodontyczne w Pradze (12th International Orthodontic Symposium in Prague).

 

Miejscem Sympozjum był piękny Pałac Kaiserstejnski – aby do niego dojść musiałam codziennie przechodzić przez najstarszy na świecie istniejący most kamienny. Na sympozjum poruszono dwa główne tematy: “Wczesną ortodoncję” oraz “Leczenie chirurgiczne”. Prelegentami byli znani i cenieni lekarze z całej Europy, m.in. prof. Asbjørn Hasund, dr med Karin Habersack. Z Polski ciekawy wykład miała prof. dr. Ewa Czochrowska na temat “Transplantacji przezwyrostkowej” i dr. Paweł Plakwicz “Zastosowanie CBCT w planowaniu leczenia chirurgicznego transplantacji zębów”. Natomiast dr. Björn Ludwig wygłosił fantastyczny wykład “Nowe sposoby leczenia zamknięcia przestrzeni ortodontycznych dla brakujących górnych dwójek”.

 

 

Zacznij leczenie już dziś

Szanowni Państwo

Dziękujemy za to, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem, decydując się na podjęcie leczenia w naszej placówce. Nie możemy go zawieść w żadnej sytuacji. W związku z rozszerzaniem się epidemii COVID-19, stosując się do rekomendacji Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej https://nil.org.pl zmuszeni jesteśmy do zawieszenia przyjęć.

 

Ta bardzo trudna decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu. Pragniemy pozostać z Państwem w kontakcie; przez platformę internetową oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 504 025 737

 

Wszyscy mamy nadzieję na spotkanie z Państwem wkrótce.

X