Wystawa Jana Jarosińskiego

Zapraszamy na wystawę obrazów Jana Jarosińskiego “Przestrzeń Wewnętrzna”  w gabinecie Ortodoncja przy ulicy Nysy Łużyckiej 9a od 09. lutego 2016 w godzinach pracy gabinetu. 

 

Jan Jarosiński urodzony w Strykowie 1961 roku, na stałe mieszka w Kanadzie. W 2008 roku w Miami na Florydzie poznaje swoją przestrzeń wewnętrzną, z której do świata zewnętrznego przenikają obrazy. Wizje kosmologiczne, nasycone, intensywne, pełne witalności, a także stworzenia z prehistorii i biologii. Kompozycje Jana Jarosińskiego obok nadrealistycznego obrazowania cechuje barwna ornamentyka i dekoracyjność.

 

Zacznij leczenie już dziś

Szanowni Państwo

Dziękujemy za to, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem, decydując się na podjęcie leczenia w naszej placówce. Nie możemy go zawieść w żadnej sytuacji. W związku z rozszerzaniem się epidemii COVID-19, stosując się do rekomendacji Komisji Stomatologicznej Naczelnej Rady Lekarskiej https://nil.org.pl zmuszeni jesteśmy do zawieszenia przyjęć.

 

Ta bardzo trudna decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo pacjentów oraz personelu. Pragniemy pozostać z Państwem w kontakcie; przez platformę internetową oraz telefonicznie pod numerem telefonu: 504 025 737

 

Wszyscy mamy nadzieję na spotkanie z Państwem wkrótce.

X